Кращі з кращих: у Березанській громаді вручили свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою

18.06.2026

Завершення навчального року стало особливо знаковою подією для випускників закладів освіти Березанської громади. Цьогоріч 24 учні продемонстрували високий рівень знань, наполегливість та цілеспрямованість, здобувши свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою.

Урочиста церемонія нагородження відбулася учора за участі секретаря Березанської міської ради Сергія Гури, начальниці управління освіти, молоді та спорту Ольги Ігнатій та депутата Київської обласної ради Ольги Скрипник. Випускникам вручили заслужені відзнаки та пам’ятні годинники як символ визнання їхніх досягнень і наполегливої праці.

Звертаючись до молоді, Сергій Гура привітав випускників із важливим етапом у житті та побажав їм впевнено рухатися до своїх мрій:

«Наша громада пишається кожним і кожною з вас. Ви — майбутнє України, майбутнє нашої громади, наша гордість і надія. Нехай отримані знання стануть міцним фундаментом для ваших майбутніх звершень».

Особливі слова вдячності звучали на адресу батьків і педагогів, які своєю підтримкою, мудрістю та щоденною працею допомагали учням досягати високих результатів.

Під час заходу свідоцтва з відзнакою отримали випускники закладів освіти Березанської громади:

Березанський ліцей №1

Березницька Анна Вікторівна

Гергель Аліна Володимирівна

Животок Поліна Олександрівна

Пилипчук Софія Євгенівна

Радіоненко Олександр Сергійович

Садовська Даша Володимирівна

Березанський ліцей №3

Кирда Софія Юріївна

Якименко Вікторія Михайлівна

Бабюк Анна Андріївна

Бережна Іоанна Ігорівна

Бобошко Анжеліка Тарасівна

Винник Юліана Олександрівна

Ємець Марія Романівна

Костенко Олександра Вікторівна

Кудрявська Ангеліна Геннадіївна

Мишура Вікторія Романівна

Петренко Максим Олегович

Роздобудько Олександр Олегович

Березанський ліцей №4

Головань Анюта Юріївна

Горбачевський Богдан Русланович

Лепіска Лілія Олексіївна

Яренко Дарина Ігорівна

Садовий ліцей

Литус Марʼяна Богданівна

Рибальченко Олександр Петрович

Завершилися урочистості спільним фото на згадку про цей хвилюючий і важливий день.

Попереду на випускників чекає ще одна важлива подія — сьогодні в кожному закладі освіти громади відбудуться урочистості з нагоди випуску. Нехай цей день залишить у пам’яті теплі спогади про шкільні роки, вірних друзів і мудрих наставників.

Щиро вітаємо наших випускників! Бажаємо впевнено крокувати до нових вершин, не боятися викликів і завжди вірити у власні сили. Нехай попереду на вас чекають нові досягнення, успіхи та щасливе майбутнє у вільній і незалежній Україні!

<<< До списку усіх новин