Інформуємо щодо вступу дітей та молоді з тимчасово окупованих територій України до закладів вищої освіти
Міністерством розвитку громад та територій України спільно з ініціативою Президента України Bring Kids Back UA та іншими партнерами проводиться інформаційна кампанія щодо вступу дітей та молоді з тимчасово окупованих територій України до закладів вищої освіти.
3 страхи, які найчастіше заважають дітям і молоді виїхати з окупації – це страх мобілізації, страх залишитися без документів і страх втратити дім.
Росія роками підживлює ці міфи, щоб люди залишалися під контролем РФ. Але правда в іншому: виїзд можливий, а після повернення людина не залишається сам на сам із викликами.
У межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA та у співпраці з партнерами діти й молодь можуть отримати:
- допомогу з виїздом;
- юридичний супровід;
- підтримку з документами;
- консультації щодо освіти
- допомогу з адаптацією після повернення.
У каруселі розвінчуємо найпоширеніші міфи про виїзд з ТОТ та пояснюємо, де шукати перевірену допомогу.
Якщо ви тільки плануєте виїзд – звертайтеся. У межах ініціативи Bring Kids Back UA допомагають виїхати безкоштовно, конфіденційно та з повним супроводом, навіть якщо немає документів. Для кожного підбирають безпечний маршрут.
Якщо ви не готові вступати одразу, доступні підготовчі програми, зокрема «нульовий курс», щоб підтягнути знання з українознавчого компоненту, адаптуватися та спокійно підготуватися до навчання.
Вступ і навчання не потрібно проходити самостійно – на кожному етапі є супровід і підтримка.