Триває профілактична робота із підлітками

11.10.2024

09 жовтня 2024 року головний спеціаліст Служби у справах дітей Березанської міської ради Яна Рахуба та старший інспектор ювенальної превенції відділу превенції Броварського РУП ГУНП в Київській області завітали до учнів Лехнівської філії Березанського ліцею 3 та Садового ліцею.

З дітьми проведено профілактичні бесіди щодо неприпустимості вчинення ними правопорушень, торкнулися надважливих тем, зокрема: ведення здорового способу життя, профілактики суїцидальної поведінки серед учнівської молоді.

Особливу увагу зосередили на підвищенні рівня обізнаності дітей щодо небезпеки від мін та вибухонебезпечних предметів. В ігровій формі розібрали можливі ситуації та знайшли їх шляхи вирішення. По закінченню заходу учні отримали інформаційні матеріали та вкотре переконалися, що їх безпека залежить від них самих.