„Стійкість одного, стійкість мільйонів“

11.10.2024

„Стійкість одного, стійкість мільйонів“ – саме під таким гаслом у Броварському ветеранському просторі „Ветеран PRO“ відбувся захід, присвячений #Всесвітньому_Дню_ментального_здоровя, що відзначається 10 жовтня.

Подія обʼєднала представників громад Київщини, які опікуються питаннями захисту прав ВПО, ветеранів та сімей загиблих захисників.

Від Березанської громади на захід завітали Іванна Мосінзова, заступник Березанського міського голови, та Сергій Гура, начальник управління соціального захисту населення та праці.

У ході зібрання учасники обговорили важливість психічного здоров’я в сучасному світі, особливо в умовах стресу та викликів. Експерти поділилися практичними порадами щодо збереження ментального здоров’я та подолання труднощів. Захід став платформою для обміну досвідом та пошуку шляхів підтримки психічного благополуччя.

Також у рамках заходу відбулася виставка креативних творів на тему „Вежа стійкості“, які створені мистецькими школами та творчими колективами громад Київської області.

У числі робіт була представлена й „Вежа стійкості“ Березанської громади.

☑️Нагадаємо, що захід є частиною Всеукраїнської програми ментал