Служити та захищати!

04.07.2024

Сьогодні відзначають своє професійне свято захисники правопорядку! Секретар міської ради Олег Сивак привітав поліціянтів із професійним святом та подякував за те, що завжди стоять на варті спокою Березанської громади, а також боронять цілісність України на війні!

За сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативність, професіоналізм, вагомий особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку в громаді та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України оголосив подяки:

✅Бортніку Володимиру Валерійовичу – капітану поліції,

дільничному офіцеру поліції сектору поліцейської діяльності № 1 відділу поліції №1 Броварського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області;

✅Курлюк Юлії Валентинівні – капітану поліції, старшому інспектору сектору поліцейської діяльності № 1 відділу поліції №1 Броварського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.