До пацієнтів на електромобілі: Березанський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав нове сучасне авто

10.06.2024

Новим електромобілем швидкої медичної допомоги поповнився автопарк Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Віднині працівники нашої первинки зможуть бути ще мобільнішими у наданні медичних послуг.

Загалом медичні заклади Київщини отримали 7 нових електромобілів MG4 Electric.

Цей транспорт призначений для медиків, які надають паліативну допомогу вдома, займаються патронажним оглядом новонароджених, опікуються малорухливими пацієнтами, а також для тих, хто навідує пацієнтів у селах, що віддалені від центру громади.

Електромобілі MG4 Electric закуплені у рамках Угоди про грант Глобального фонду фінансування Проекту «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.