Черговий вечірній рейд

03.06.2024

31 травня 2024 відбувся черговий вечірній рейд з виявлення бездоглядних, безпритульних дітей та дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв, наркотичних та психотропних речовин, тютюнопаління та паління електронних пристроїв.

До участі в рейді були залучені головний спеціаліст Служби у справах дітей Березанської міської ради Яна Рахуба, старший інспектор СПД 1 (м. Березань) Броварського РУП ГУНП в Київській області Юлія Курлюк, фахівець із соціальної роботи відділення соціальної роботи Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Руслана Бурнусзян та психолог Березанського ліцею 1 Наталія Смірнова.

Рейдовою групою обстежено громадські місця м. Березані, зокрема: вулиці, дитячі майданчики, стадіон, парк, центр міста. Відносно двох осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за фактом паління електронних пристроїв.