Яскраво, цікаво та весело у Березанській громаді відзначили Міжнародний день захисту дітей

03.06.2024

На майдані Шевченка вирувало справжнє свято дитинства: співали, танцювали, відвідували майстер-класи, брали участь у квестах і конкурсах, робили світлини на згадку у святково оформлених фотозонах, грали в лотерею, розважалися на атракціонах та ласували смаколиками.

Справжньою родзинкою заходу стало захоплююче бульбашкове шоу, малеча довго не хотіла відпускати майстриню видовища.

Вітали сьогодні дітей і безпекові служби громади. Пожежні та поліцейські авто були у повному розпорядку юних березанців і гостей міста.

Також у рамках заходу збирали кошти для Збройних сил України. За донат можна було придбати смаколики, картини, вироби декоративно-ужиткового мистецтва та багато іншого.

Сьогодні було все, щоб створити для дітей атмосферу щасливого дитячого відпочинку. Веселощі, сміх і щастя панували на кожному кроці, створюючи незабутні враження для дітей та їхніх батьків.

????????Дякуємо за щирі посмішки та позитивні емоції на обличчях дітей усім, хто долучився до святкового дійства: організаторам, учасникам, волонтерам та кожному, хто прийшов і поділився гарним настроєм.

????Дякуємо ЗСУ за захист наших дітей!

Щасливі й усміхнені обличчя малечі – для нас найбільша цінність❤️