​Долучайтеся до опитування!

28.05.2024

Я провожу дослідження, щоб зрозуміти потреби молоді в Березанській громаді. Якщо вам 14-35 років – запрошую долучитися до опитування!

Моя мета – створення молодіжних ініціатив, що дозволять молоді відчути себе впливовими членами громади і забезпечить їхню активну участь у прийнятті рішень, спрямованих на поліпшення їхнього добробуту та майбутнього.

Орієнтовний час для заповнення – до 10 хв.

Всі твої відповіді будуть зберігатися у конфіденційності.

Пройти опитування можна тут????

Пам‘ятайте, що твоя думка має важливе значення, особливо для Березанської громади!

Я чекатиму твоєї відповіді до 31 травня. І, звичайно, не забудь поділитись опитуванням зі своїми друзями. Більше відповідей – краще майбутнє! ✨

Не забудь підписатися на сторінки Фонду в Instagram та Facebook та зберегти наш вебсайт, щоб бути в курсі останніх новин та можливостей від Фонду.

Дослідження проводиться в межах проєкту @EU4CSOs Empower UA, який реалізує @Мережа 100 відсотків життя Рівне за фінансового сприяння @European Union in Ukraine.

Зміст цієї новини є виключно відповідальністю БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.