Районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“) – завершено!

Перемога і почесне І місце – за Березанською громадою.

Вітаємо рої куреня ім. Олега Братка „Характерники“ (середня вікова група) та „Січові стрільці“ (старша вікова група) Березанського ліцею №2.

Юні джури продемонстрували знання, вміння, згуртованість та налаштованість на досягнення поставленої мети.

Гра подарувала вир позитивних емоцій, була цікавою, насиченою, команди запекло змагалися за титул найкращої.

Слова подяки і поваги всім кураторам роїв!

Для сміливих і відважних людей, котрі були суддями на випробуваннях для середньої і старшої групи – респект за професійні якості, терпеливість, виваженість і командний дух.

Вітаємо учасників гри із завершенням всіх випробувань, а переможців із титулом найкращих нащадків козацького роду!

Бажаємо перемоги на настопному – обласному етапі!