Березань гостинно приймає районний етап військово-патріотичної спортивної гри „Сокіл“ („Джура“)

23.05.2024

16 роїв з територіальних громад району випробовують свою силу, вміння та навички.

В урочистому шикуванні взяли участь почесні гості: заступник голови Броварської районної військової адміністрації Ольга Юрченко, начальник відділу гуманітарного розвитку Броварської РВА Ольга Білановська, перший заступник міського голови Руслан Хруль, начальник управління освіти, молоді та спорту Оксана Загорулько, представники рятувальних та військових підрозділів, керівники управлінь відділів освіти територіальних громад та інші.

Нашу громаду у змаганнях представляють два рої: у старшій віковій групі – „Січові стрільці“, у середній віковій групі – „Характерники“.

✊Бажаємо молодим патріотам наснаги та удачі на шляху до перемоги!

Тримаємо стрій! Віримо та наближаємо нашу Перемогу!