Із сесійної зали

15.05.2024

Розпочалося пленарне засідання із хвилини мовчання за всіма загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

Затвердивши порядок денний, депутати перейшли до розгляду питань та прийняли рішення щодо внесення змін до бюджету шляхом перерозподілу коштів, що стосувалися виділення 750 тис. грн для надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих; 150 тис. грн – облаштування дитячого майданчика для Яблунівського старостинського округу та 100 тис. грн – озеленення території; 109 тис. 709 грн – ремонт системи опалення ДЮСШ та 49 тис. 256 – ремонт системи вентиляції ЗДО „Ластівка“, тощо.

Також виділили 171 тис. 951 грн державної субвенції на освітні потреби.

Окрім того, депутатами прийнято відповідні рішення, що стосуються сфери землекористування.

✅Детальніше з рішеннями міської ради можна буде ознайомитися на сайті Березанської громади.