Пишаємося нашими шахістами – переможцями та призерами Чемпіонату Київської області з шахів

08.04.2024

Днями, з 5 по 7 квітня, у Броварах відбувся Чемпіонат Київської області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років.

Усього в турнірі взяли участь 36 юнаків та 12 дівчат – найсильніших учасників Київщини.

????Абсолютною чемпіонкою Київської області, здобувши 9 перемог, стала наша Ангеліна Мисан. У свою чергу, другу сходинку з результатом 7.5 очок посіла Анна Сінельніченко з Березані, яка програла лише переможниці.

Третє місце здобула Злата Музиченко з Білої-Церкви з результатом 7 очок.

Переможниці нагороджені кубками, медалями та цінними подарунками????

♟️Серед юнаків, набравши 5.5. очок з 9 можливих, Денис Сєргєєв посів 9 місце, а Валентин Кулик розділив 12-15 місця.

Вперше в турнірі такого рівня стартував Матвій Пейда, здобувши 2 перемоги, в турнірній таблиці посів 33 місце. Однак, за словами тренера, для першого разу такий результат є дуже хорошим.

Зазначимо, що зайняті місця – це результат посиленої підготовки дітей, які навіть під час весняних канікул щоденно відвідували заняття.

????Щира подяка тренеру Володимиру Лук’яненку за підготовку шахістів, а батькам за підтримку!

????Пишаємося нашими талановитими вихованцями, які гідно представили Березанську громаду на турнірі.