Із сесійної зали

12.03.2024

12 березня відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради зумовлене внесенням змін до бюджету громади на 2024 рік.

З важливого, внесли 1 млн 373 тис. 383 грн субвенційних коштів для закладів освіти від ООН на харчування дітей 1-4 класів. Також 32 тис. грн державної субвенції спрямували на освітні потреби.

Окрім того, перерозподілили кошти місцевого бюджету, з яких: 220 тис. грн виділили на придбання в’їзних воріт пожежного ДЕПО для пожежно-рятувального загону; 150 тис. грн – закупівля обладнання та комп’ютерної техніки казначейській службі.

Насамкінець секретар міської ради Олег Сивак зазаначив, що нагальним у роботі ради залишається допомога і підтримка Збройних сил України. Як проінформував Олег Володимирович, лише з початку року на допомогу ЗСУ з місцевого бюджету виділено понад 8 млн. грн.

Детальніше з рішеннями сесії можна ознайомитися на сайті Березанської міської ради.