Завершився відкритий чемпіонат Березанської ТГ з футзалу серед дітей 2013-2014 р.н.

18.03.2024

Учора, 17 березня, пройшли заключні матчі.

Усі команди-учасники отримали свої нагороди, кубки, подяки та медалі.

Вітали переможців та учасників змагань: голова Броварської асоціації футболу Микола Логвин, заступник голови Броварської асоціації футболу Ігор Гопкало, боєць ІІІ ОШБ Тарас Гапоненко, секретар Березанської міської ради Олег Сивак, начальник управління освіти, молоді та спорту Оксана Загорулько, головний суддя змагань Андрій Меделян, керівники команд та вболівальники.

Загалом упродовж трьох тижнів змагалися 10 команд із Березані, Яготина, Драбова та Переяслава. Зіграно дуже багато цікавих матчів.

Володарями Кубка чемпіонату стали гравці ДЮСШ Яготин. Другими в турнірі стали футболісти із ДЮСШ „Драбів“, третю сходинку посіли гравці команди „Матадор“ Переяслав, четверте місце за командою „Фортуна“ Березань.

Кращий воротар: Леон Лисиця („Матадор“ Переяслав).

Кращий захисник: Ілля Строгецький (ДЮСШ „Драбів“).

Кращий нападник: Денис Єрченко („Фортуна“ Березань).

Кращий бомбардир: Дар’я Акініна (ДЮСШ „Яготин“).

Кращий гравець: Артем Бабицький (ДЮСШ „Яготин“).

Усі команди молодці!

Змагалися з усіх сил і виклалися на повну!

Організатори доклали неймовірних зусиль для забезпечення високого рівня проведення змагань, створюючи кращі умови для спортсменів та гостей заходу.

Дякуємо тренерам за їх роботу!

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити змагання, які, маємо надію, стануть традиційними на теренах Березанської громади!