Комунальників Березанської громади привітали з професійним святом

19.03.2024

За сумлінну працю, професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи, особистий внесок у розвиток комунального господарства громади секретар Березанської міської ради Олег Сивак вручив нагороди.

????Подяку Київської обласної ради отримав

✅Віктор Бакуменко – заступник начальника КП „Березанський комбінат комунальних підприємств“.

????Подяку Березанської міської ради отримали:

✅Олена Яскевич – робітник з благоустрою КП „Березанькомунсервіс“;

✅Володимир Матвєєв – тракторист КП „Березанькомунсервіс“;

✅Костянтин Римар – робітник з благоустрою КП „Березанькомунсервіс“;

✅Тетяна Радченко – головний бухгалтер КП „Міськводоканал“;

✅Вадим Дибка – начальник дільниці водовідведення КП „Міськводоканал“;

✅Юрій Голембйовський – слюсар АВР дільниці водопостачання КП „Міськводоканал“;

✅Анатолій Жиров – дорожній робітник КП „Березанський комбінат комунальних підприємств“;

✅Ірина Приймак – начальник відділу обслуговування споживачів КП „Березанський комбінат комунальних підприємств“;

✅Катерина Янченко – менеджер з персоналу КП „Березанський комбінат комунальних підприємств“.

????Дякуємо кожному, хто працює у цій важливій галузі, не зважаючи на всі труднощі, які доводиться долати кожного дня, виконує свої службові обов’язки та створює комфортні умови для проживання у громаді.