Знай наших!

19.03.2024

Цієї суботи у м. Вишгород відбувся Кубок Київської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 18 років у 3-х вікових групах.

Успішно виступили шахісти Березанської громади у старшій віковій групі до 18 років.

Перше місце здобула Поліна Рець. Шахістка нагороджена кубком та грошовою премією.

Серед юнаків 6 місце з результатом 3.5 оч. здобув Влад Сивак, який в останньому турі допустився помилки, а міг би бути другим призером.

Іван Кутовий посів 10 місце серед 16 учасників.

Не було рівних березанцям у віковій групі до 14 років.

Ангеліна Мисан посіла 1 місце з результатом 5 оч., на другій сходинці – Анна Сінельниченко з результатом 5.5 оч., 4 місце – Сергій Кохан з результатом 5 оч., 6 місце – Денис Сєргєєв – 5 оч.

На думку тренера Володимира Лук’яненка, найуспішніше грав наймолодший учасник змагань Валентин Кулик (4 оч.), який міг би стати переможцем чемпіонату, однак, допустився грубої помилки.

Вперше у такому турнірі брала участь Софія Кащєєва, яка здобула 2 перемоги.

Усі учасники показали неабияку майстерність та вправність, чому сприяла активна підготовка шахістів до змагань.

Загалом у турнірі взяли участь близько 70 учасників із Київщини.

Вітаємо учасників та тренера з гарними результатами!

Зичимо подальших спортивних звершень!