Працює кабінет "ДОВІРА"

05.03.2024

У КНП "БЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" працює кабінет "ДОВІРА". Кабінет створений для надання спеціалізованої медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, і проведення тестування з метою виявлення ВІЛ-інфекції.

Функції кабінету "Довіра":

надання послуг консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію особі, яка звернулася до кабінету "Довіра", та видача такій особі довідки про результати тестування;

встановлення діагнозу ВІЛ-інфекції, проведення антиретровірусної терапії, ведення обліку людей, які живуть з ВІЛ, та здійснення медичного нагляду за ними;

забезпечення вторинної профілактики у ВІЛ-інфікованих осіб;

дотримання умов щодо конфіденційності персональних даних, у тому числі даних про стан здоров’я, та поваги до особистих прав і свобод громадян;

консультування членів родин і близьких людей, які живуть з ВІЛ, у разі їх звернення, ознайомлення із заходами індивідуальної профілактики щодо запобігання інфікуванню ВІЛ, формування прихильності до лікування, залучення їх до обстеження на ВІЛ-інфекцію з профілактичною метою.

Місце знаходження за адресою: вулиця Михайлівська, 50, кабінет № 48.