Футбольний марафон розпочато!

04.03.2024

Учора, 3 березня, в спортивному залі Березанського ліцею №4 стартував Відкритий чемпіонат Березанської ТГ з футзалу серед дітей 2013-2014 р.н.

Розпочалося свято спорту із привітань. До присутніх звернувся секретар Березанської міської ради Олег Сивак, котрий привітав учасників із важливою подію, на яку чекала вся громада, а також побажав спортменам впевнено йти до перемоги.

Також з вітальним словом до пристуніх звернулися Оксана Загорулько – начальник управління освіти, молоді та спорту, Євгеній Тіхонов – директор Березанської дитячо-юнацької спортивної школи „Старт“ та Андрій Мелелян – головний суддя змагань.

Щонеділі упродовж трьох тижнів 10 команд із Березані, Переяслава, Яготина та Драбова змагатимуться за першість. Результати змагань буде оголошено 17 березня.

Перші матчі вже відбулися. Надалі футболістів очікують не менш насичені ігри.

✊Щиро бажаємо командам успіхів і впевнених перемог, гарної підтримки та приємних зустрічей на футбольному полі!

Чемпіонат проводиться за сприяння Березанської міської ради.