Змагалися юні футболісти

26.02.2024

Цієї неділі, 25 лютого, команда ФК „Дружба“ взяла участь в турнірі з міні-футболу на призи депутата Черкаської обласної ради Григорія Плічка серед дітей 2009-2010 р.н. Турнір проходив у спортивному комплексі смт. Драбів.

У цих змаганнях ФК „Дружба“ була представлена гравцями 2010-2011 р.н. та молодшими. Організація турніру такого рівня завжди дає великий ігровий досвід та безліч позитивних емоцій. Незважаючи на вік малечі, гравці доволі успішно виступили, здобувши дві перемоги та одну поразку.

Перший матч ФК „Дружба“ – ФК „Діамант“ м. Сміла закінчився з мінімально поразкою з рахунком 2:3. До речі ФК „Діамант“ м. Сміла в підсумку й здобув золоті нагороди.

Наступний матч ДЮСШ „Драбів“ – ФК „Дружба“ закінчився нашою перемогою 2:7.

У боротьбі за срібні нагороди в напруженому матчі обіграли ДЮСШ „Канів“.

ФК „Дружба“ – ДЮСШ „Канів“ 9:7.

У підсумку – здобули срібло.

Третє місце посіли хлопці з м. Канів.

У цьому турнірі кращим гравцем визнано нашого нападника та бомбардира Артема Павленка.

Дякуємо за запрошення та організацію турніру для дітей та їхніх родин!

Чудова організація, нагороди для гравців та суперова атмосфера панувала цього дня на Черкащині!

????Дякуємо захисникам та захисницям за можливість дітям грати в цей тяжкий час.

✊До нових перемог!