Два роки триває доба 24 лютого 2022-го й український народ впевнено і завзято продовжує боротися за себе, свою землю, вільне майбутнє

26.02.2024

Два роки викликів і великих випробувань на міцність, сповнені тривогами, втратами та величезним болем. Ці роки були роками єдності та стійкості всіх громадян заради Перемоги, час волонтерства та підтримки ЗСУ, а ще – час гірких втрат…

Сьогодні, покладаючи квіти до могил загиблих воїнів Березанської громади, яких нині вже 56, хочеться висловити слова глибокої шани та вдячності усім, хто віддав своє життя за Україну!

????Ми вдячні кожному захиснику та захисниці, завдяки яким можемо жити і працювати.

????Сил та витримки всім родинам, які втратили рідних у цій кривавій війні!

????️Вічна і світла памʼять кожному ГЕРОЮ!

Ми все пам’ятаємо. Нічого не забудемо.

Обов’язково переможемо!

Також сьогодні у храмі святого великомученика Георгія Переможця священником Романом проведено молебень за загиблими.