Триває прийом заявок на національний конкурс „БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023“ – „БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ“

31.01.2024

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 01 січня по 31 грудня 2023 року.

Заявки на конкурс приймаються у 21 колективну, 3 індивідуальні та 3 спеціальні номінації.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити заявку та разом з додатковими матеріалами надіслати її на електронну адресу Національного конкурсу „Благодійна Україна“  до 30 квітня 2024 року.

Переможці будуть оголошені на церемонії нагородження, що відбудеться в червні 2024 року у Києві. Відзнака переможця Національного конкурсу „Благодійна Україна“ – диплом та унікальна бурштинова статуетка „Ангел добра“. Лауреати, які посядуть друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами.

Деталі за посиланням на сайті конкурсу:➡️ https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html