Дбаємо про комфорт маленьких громадян!

18.01.2024

Розвиток медицини завжди був і залишається для муніципалітету громади тією галуззю, що потребує найбільшої уваги, а покращення надання медичних послуг для населення, проведення реконструкції та ремонтів приміщень закладу охорони здоров’я – пріоритетний напрямок роботи міської влади.

Навіть попри важкі для країни часи і війну — якісні зміни в галузі охорони здоров’я продовжуються.

Так, завдячуючи підтримці міської влади, платникам податків, депутатському корпусу, приватним підприємцям, після капітального ремонту запрацювало оновлене дитяче відділення поліклініки.

Важливий крок на шляху до покращення медичної допомоги нашим маленьким пацієнтам – завершено.

Віднині комфортні умови не лише сприятимуть якості обслуговування наших діток, а й додадуть зручностей у роботі медичного персоналу.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до реалізації важливого проекту.

Дякуємо нашим відважним ЗСУ! Адже те, що наші лікарні, школи, дитсадки, всі державні установи продовжують працювати і навіть змінюватися на краще — це і їхня заслуга!