Проведено профілактичний рейд „Діти вулиці“

03.01.2024

У громаді продовжується робота з профілактики правопорушень серед неповнолітніх осіб. Службою у справах дітей Березанської міської ради організовано та проведено черговий профілактичний рейд територіями сіл: Лехнівки, Недри та Садового, в якому взяли участь головний спеціаліст Служби у справах дітей Березанської міської ради Яна Рахуба, старший інспектор ювенальної превенції відділу превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області Людмила Івасенко, завідувач відділення соціальної роботи Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальним послуг) Тетяна Колобова та поліцейський офіцер громади Віталій Демішин. В ході рейду проведено бесіди з групами молоді щодо недопустимості вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, ведення здорового способу життя, дотримання комендантської години у вечірній час.