Активні парки: Київщина – найактивніша у 2023 році з реалізації соціального проєкту

27.12.2023

✅На Київщині відкрито вже 70 спортивних майданчиків у рамках виконання програми Президента України „Активні парки – локації здорової України“.

Наразі в „Активних парках“ Київської області працює 101 координатор.

До роботи на локаціях залучили також учасників бойових дій.

Спортсмени та ветерани організовують в громадах для мешканців різноманітні спортивні заходи.

Активні парки на теренах Київщини є також компонентами екосистеми ментального здоров'я населення

????За підсумками втілення програми Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх“ офіційно визнав Київську область найактивнішою в Україні з реалізації соціального проєкту „Активні парки – локації здорової України“.

Нагадаємо, що на території Березанської громади також визначено місця для занять. Перейшовши за посиланням на ФБ-сторінку, у числі іншого, можна знайти розклад активностей на території громади https://www.facebook.com/groups/1143900706101398

Керівником-координатором у громаді визначено – Максима Мірошніченка.

Тож долучайтеся до активностей у громаді!