У Березанській громаді вшанували подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2023

Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Величний подвиг здійснили всі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної станції...

Сьогодні пам’ять тих, кого вже немає разом з нами, представники муніципалітету, голова Березанської міської громадської організації „Союз Чорнобиль України“ Надія Кислицька та громадськість, вшанували хвилиною мовчання.

До пам’ятних знаків „Чорнобиль-86“, що у центрі міста, та „Чорнобиль – наш біль і туга“ – на житловому масиві Поліський, поклали квіти.

????️У День вшанвання учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали своє життя заради нашої безпеки, заради безпеки усього людства.

????Дякуємо кожному і кожній, хто зупинив убивчий атом.