Міжнародний день толерантності у закладах освіти Березанської громади!

17.11.2023

Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів.

Учора, у День толерантності, учасники освітнього процесу ще раз нагадали про те, що таким явищам як насильство, релігійне переслідування та інше, не місце в сучасному світі.

У закладах освіти провели виховні години, виставки малюнків, виступи та акції, спрямовані проти різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

Сподіваємось, що проведені заходи залишать свій слід у душі кожної дитини, допоможуть зрозуміти, що тільки повага одне до одного, взаєморозуміння, дружба, взаємодопомога насправді врятують світ.

????Бажаємо всім ставитись толерантно один до одного кожного дня, кожної хвилини, підтримувати один одного та допомогати!