Брезанська громада – спортивна громада!

17.11.2023

У рамках третього етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу, серед учнів та учениць 7-9 класів Березанської громади відбулися змагання з міні-футболу – „Шкільні ігри“.

Юних спортсменів гостинно приймав Березанський ліцей №4.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради Оксана Загорулько, яка побажала учасникам вдалого старту та впевнених перемог, а також подякувала за популяризацію спорту у нашій громаді.

Ознайомивши присутніх із регламентом, головний суддя змагань Петро Дмитренко, представивив команди. Загалом у змаганнях взяли участь п’ять команд: Березанського ліцею №1, Березанського ліцею №3, Березанського ліцею №4, Садового ліцею та Недрянської гімназії.

????За підсумками ігор, впевнену перемогу здобула команда Березанського ліцею №4.

Друге місце посіла команда Березанського ліцею №1, третє – команда Садового ліцею.

По завершенню змагань, усі команди нагороджені дипломами за активну участь та шкіряними футбольними м’ячами, переможці та призери – медалями.

????Вітаємо переможців та учасників!

Бажаємо всім спортсменам наснаги та жаги до нових спортивних звершень????⚽