Підтримуємо розвиток малого та середнього бізнесу

10.11.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету Березанської міської ради, на початку якого присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих від рук російських окупантів.

Далі розглянули питання порядку денного.

У зв’язку з кадровими змінами, члени виконкому схвалили рішення про внесення змін до складу дорадчих органів:

адміністративної комісії при виконавчому комітеті Березанської міської ради;

комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.

Також, розглянувши акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, надали дозвіл на видалення дерев у м. Березань, с.Григорівка та с. Пилипче.

З-поміж іншого, схвалили підсумки соціально-економічного і культурного розвитку Березанської громади у січні-вересні 2023 року, що базується на аналізі основних показників соціально-економічного розвитку громади з урахуванням вимог воєнного стану.

З метою підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, частина питань сьогоднішнього засідання виконкому стосувалися розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Окрім того, схвалили рішення про видачу дубліката свідоцтва про право особистої власності на домоволодіння.