І знову призові місця

08.11.2023

Завершився чемпіонат Лівобережжя з футболу, в якому упродовж останніх трьох місяців брала участь футбольна команда „Дружба“ у двох вікових категоріях – 2010-2011 р.н. та 2012-2013 р.н.

????Обидві команди цих вікових категорій впевнено здобули перемоги!

За підсумками сезону, з 9 команд гравці ФК „Дружба“ 2010-2011 р.н. посіли друге місце й отримали срібні нагороди.

Діти 2012-2013 р.н. в чемпіонаті Лівобережжя посіли 3 місце й були нагороджені бронзовими медалями, програвши суперникам лише дві гри з дев'яти.

????Дякуємо юним спортсменам за самовіддачу та жагу до перемоги, батькам за віру та допомогу, а тренерам – Петру Дмитренку та Артему Гоголю – за підготовку та всебічну підтримку!

ВИ – МОЛОДЦІ????

ТАК ТРИМАТИ!

Дякуємо ???? нашим Захисникам, які боронять нашу землю від ворога та дають можливість дітям займатися улюбленою справою!