Півтора мільйона – на потреби ЗСУ

Серед основних питань порядку денного – внесення змін до бюджету на 2023 рік.

Депутати підтримали рішення щодо виділення коштів у розмірі 1 млн 500 тис. грн для потреб Збройних сил України; 80 тис. грн – відшкодування витрат на поховання Захисників України; 61 тис. 933 грн – на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення і зміни межі села Садове Березанської ТГ.

Окрім того, підтримку здобуло питання щодо комунального майна – виключення з Переліку другого типу об’єкта комунальної власності – частини адміністративної будівлі, загальною площею 94,7 кв.м, за адресою: Київська область, м.Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1, який не планується передавати в оренду позаяк використовується для власних потреб виконавчого комітету Березанської міської ради (розміщення сектору державної реєстрації актів цивільного стану).