11.10.2023

05 жовтня 2023 року для учасників платформи „Управління людськими ресурсами“ і „Адміністративні послуги та е-врядування“ Всеукраїнської Асоціації ОТГ відбувся вебінар на тему: „Електронний документообіг як один із основних інструментів для забезпечення ефективного управління в ОМС“.

Лариса Кочур, керуюча справами виконавчого комітету Березанської міської ради (Київська обл.), експерт-практик, познайомила громади з перевагами застосування електронних інструментів в роботі ОМС, особливостями впровадження електронного документообігу, надала практичні поради щодо організації роботи з електронним продуктом, підготовки проектів е-документів, їх погодження та підписання.

„Електронний документообіг – це не тільки одна із ознак сучасності громади, а й саме той інструмент, який допомагає налагодити ефективну взаємодію, в першу чергу між керівництвом сільської, селищної, міської ради для оперативного вирішення проблемних питань, які турбують громаду, забезпечити постійну чітку комунікацію між структурними підрозділами, комунальними закладами та установами, а також виконати доручення, які надходять від органів влади вищого рівня“, – зазначила Лариса Кочур.

Наведені спікеркою приклади, а також підготовлені презентаційні матеріали та інструкції викликали надзвичайну зацікавленість у представників громад.

► Краща практика „Сучасні інструменти е-врядування в Березанській міській раді – ефективна діяльність працівників та якісне управління громадою“ – переможець Всеукраїнського конкурсу кращих практик управління персоналом в номінації „Краща практика створення належних умов для ефективної роботи“ (І місце).

Інформує https://hromady.org/.../hromad.../elektronnij-dokumentoobig/