У Березанській громаді відбувся районний семінар-практикум військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“)

06.10.2023

05 жовтня 2023 року на території Березанської громади відбувся районний семінар-практикум Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“), присвячений Дню захисників та захисниць України, в якому взяли участь 8 роїв, вихованців гуртків „Джура“ старшої вікової групи закладів освіти територіальних громад Броварського району.

На заході учасників підтримували почесні гості: секретар Березанської міської ради Олег Сивак, директор Департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації Ярослава Тростянська , заступник голови Броварської райдержадміністрації Ольга Юрченко та начальник гуманітарного відділу Броварської районної державної адміністрації Ольга Білановська.

Під час семінару-практикуму, молоді козаки та козачки, пройшли такі локації: „Впоряд“, „Смуга перешкод“, „Тактична медицина“, „Стрільба“, „Збірка та розбірка автомата Калашнікова“, „Принципи роботи БПЛА“, „Метання гранати“ та „Руханка“.

Усі рої Броварського району були нагороджені дипломами за участь та кожен отримав солодкий подарунок.

Загалом вишкіл видався емоційно насиченим й результативним, та вкотре довів, що Україна виховує справжніх патріотів своєї Батьківщини.

????Щиро дякуємо всім командам, наставникам й організаторам!