Привітали освітян Березанської громади

01.10.2023

Чудова тепла атмосфера днями панувала у міському будинку культури, який зібрав у своєму залі освітян громади, які вже завтра відзначатимуть своє професійне свято.

З вітаннями та словами подяки до них звернулися:

секретар міської ради Олег Сивак, начальник управління освіти, молоді та спорту Оксана Загорулько, директор представництва ПРАТ „ВНЗ МАУП“ Березанський інститут“ Галина Кащеєва, директор ДНЗ „Березанський професійний аграрний ліцей“ Юлія Джура, бригадний генерал Збройних Сил України Валерій Ємбаков.

Гості привітали присутніх зі святом та подякували за те, що в складні для країни часи, попри усі виклики вони продовжують невтомно працювати на освітянському фронті, здійснюючи неоцінений внесок у майбутнє України.

Кращих працівників освіти відзначили грамотами та подяками.

Святкового настрою учасникам заходу додали яскраві виступи міських вокальних та хореографічних колективів.

ВІТАЄМО!