„Разом до ПЕРЕМОГИ!“

27.09.2023

28 вересня на СК „Дружба“  відбулися змагання з легкоатлетичного двоборства серед учнів 6-7 класів Березанської територіальної громади, присвячені Дню захисників та захисниць України „Разом до ПЕРЕМОГИ!“

На змагання завітали тренери з Броварського фахового коледжу спорту, які відзначили гарну підготовленість юних спортсменів.

Двоборство включало в себе:біг на дистанцію 60 метрів та метання малого м’яча з розбігу на відстань.

Маємо такі результати: з бігу на 60 метрів серед дівчат перемогу здобула Бережна Христина. Серед юнаків чемпіоном виявився Гагарін Ярослав. В метанні м’яча з розбігу на відстань у юнаків найкращий результат показав Артем Дівіль. А серед дівчат також відзначилась Христина Бережна.

По закінченню змагань переможці та призери були нагородженні грамотами та медалями від Управління освіти молоді та спорту Березанської міської ради.