Із особистого прийому громадян

27.09.2023

Учора, 27 вересня, начальник Броварської районної військової адміністрації #ВолодимирМайбоженко провів особистий прийом громадян у Березанській громаді.

Під час робочого візиту очільник району разом із секретарем ради Олегом Сиваком обговорили ряд важливих питань життєдіяльності громади.

Також Володимир Володимирович передав шолом мамі Марії Наливайченко (2002 р.н.) – жительці Березані, яка днями стала до лав захисту нашої країни. До речі, Маша закінчила Березанський ПрАТ „ВНЗ“ „МАУП“ „Березанський Інститут“ за спеціальністю психолог.

Очільник району побажав Марії витримки, сил та скорішого повернення додому з Перемогою, та додав, що наші дівчата дійсно викликають захоплення і почуття великої гордості.