Важливі зміни для бізнесу по РРО/ПРРО, що вступають в силу з 1 жовтня 2023 року

26.09.2023

Баришівсько-Березанська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує про обов`язок здійснення розрахункових операцій із застосуванням РРО/ПРРО підприємцями на спрощеній системі оподаткування II-IV групи та звертає увагу на те, що з 1 жовтня 2023 року відновлюються штрафи за порушення порядку проведення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв`язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Звертаємо увагу, що ФО-підприємці мають можливість використовувати програмне РРО. Відповідне програмне забезпечення надається ДПС України безкоштовно.

Консультацію щодо застосування РРО/ПРРО можна отримати за тел.(04576)41269 або в Центрі обслуговування платників Баришівсько-Березанської ДПІ за адресою: смт Баришівка, вул. Київський шлях, 48.