Оголошується третій щорічний конкурс історій – „Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці“

Для подачі заявки залишилося два дні!

Мета конкурсу – популяризувати успішну співпрацю між трьома секторами задля розвитку суспільства та сильної, незалежної України.

✅Якщо ви представник/ця:

☑️ органу державної влади чи органу місцевого самоврядування;

☑️ організації громадянського суспільства;

☑️ бізнесу.

????Хочете поділитись досвідом втілення проєкту/ініціативи, в якому взяли участь ці три сектори, розкажіть свою історію, заповнивши реєстраційну форму до 14 вересня включно.

За результатами цього конкурсу буде створено Збірник історій про кращі спільні проєкти усіх трьох секторів. Обрані роботи будуть поширені на ресурсах усіх партнерів Конкурсу, а окремі історії стануть невеликими відеороликами.

ℹ️Щоб історія потрапила до Збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:

✔️ у проєкті/ініціативі взяли участь представники трьох секторів: влади, бізнесу та громадянського суспільства;

✔️ проєкт/ініціатива почалася або продовжилася після початку повномасштабного вторгнення;

✔️ інформація про проєкт/ініціативу доступна на публічних ресурсах;

✔️ проєкт/ініціатива має вимірювані результати.

Заповнюйте форму ⬇️ https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96

та діліться своїми успіхами, які наближають нас до перемоги!