Важливі рішення із засідання виконкому

26.08.2023

Провів засідання секретар міської ради Олег Сивак.

Під час розгляду питань порядку денного заслухали підсумки соціально-економічного і культурного розвитку Березанської громади у І півріччі 2023 року, детально зупинившись на проведеній роботі щодо збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, а також розв’язанні найгостріших соціальних проблем в умовах воєнного стану.

Також члени виконкому підтримали рішення щодо розмірів батьківської плати за навчання дітей у Березанській школі мистецтв на 2023/2024 навчальний рік.

Ряд питань стосувався внесення змін до деяких комісій, які працюють при виконавчому комітеті, у зв’язку з кадровими змінами.

З метою підтримки та розвитку малого бізнесу члени виконавчого комітету підтримали рішення та надали згоду на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю.