Березанська громада долучилася до відзначення 27-ї річниці Конституції України!

28.06.2023

Представники муніципалітету поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку. Все своє життя Великий Кобзар боровся за волю та свободу українського народу, і сьогодні ми знову бачимо, якою дорогою ціною доводиться боронити основні конституційні засади нашої державності – свободу, незалежність і суверенітет.

Нині Україна переживає особливо важкі часи, але попри всі труднощі у щоденній боротьбі на фронтах і в тилу українці доводять своє право бути вільними і незалежними.

Також з нагоди свята представників Березанської громади було відзначено нагородами.

Почесну Грамоту Київської обласної ради та нагрудний знак вручено Лідії Полтавець, депутату Березанської міської ради, директору Березанського ліцею №4.

За ініціативність і наполегливість, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади та з нагоди Дня Конституції України подяку міського голови оголошено Яні Соловей – фізичній особі-підприємцю.