ДБСТ «Оберіг»

13.11.2020

На території Березанської міської об'єднаної територіальної громади 10 років діє дитячий будинок сімейного типу «Оберіг», де наразі виховується 8 дітей, позбавлених батьківського піклування. З метою контролю за станом утримання та виховання дітей, надання методичної допомоги та в рамках соціального супроводження завідувач сектору сімейних форм виховання служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради Леся Верес, директор Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради Оксана Коломієць та соціальний педагог Березанського НВК Ніна Калюжна відвідали ДБСТ «Оберіг». Спільно з батьками-вихователями, Тетяною Володимирівною та Віктором Миколайовичем Бурдунами, було проведено аналіз виховання дітей підліткового віку, розроблено шляхи покращення відносин з дітьми-вихованцями та підібрано методи ефективного спілкування.

Світлана АНДРЄЄВА,

в.о. начальника служби у справаз дітей та сім'ї виконавчого комітету Березанської міської ради