Швидко, цікаво та насичено промайнув час в літніх гуртках дозвілля Березанської громади

16.06.2023

Протягом двох тижнів діти молодшої вікової категорії навчальних закладів відпочивали, грали, розважались під керівництвом педагогів ЦДЮТ „Надія“, ДЮСШ „Старт“, навчальних закладів старостинських округів. За цей період часу у маленьких відвідувачів була можливість проявити себе, знайти нових друзів, а також дізнатися щось нове. На кожен день випадала нагода відчути себе в ролі туриста, пірата, спробувати себе в майстер-класах з бісероплетіння, рукоділля, вишивки, ліплення. Дитячий табір став чудовою можливістю отримати нові враження, повеселитись, відмінно провести час з новими друзями, розширити кругозір, а головне – відволіктись від війни, яка сьогодні відбирає безтурботне дитинство кожного маленького українця. Педагоги також отримали масу позитивних емоцій, адже посмішки та радісні сяючі оченята малечі були підтвердженням недаремної праці.