Обговорили можливості роботи стаціонарного осередку VETERAN HUB у громаді

16.06.2023

Сьогодні до Березанської міської ради завітали координатори мобільного офісу благодійного фонду VETERAN HUB, діяльність якого спрямована на підтримку захисників і захисниць, а також їхніх рідних.

Обговорили доцільність проведення координаційної зустрічі із членами спілки та ветеранами, а також можливості роботи стаціонарного осередку VETERAN HUB у громаді.

Гості зауважили, що спеціалісти їхнього хабу зможуть надавати консультації та необхідні послуги для ветеранів та ветеранок, захисників та захисниць і їхніх родин, а також сімей загиблих Героїв. Навіть якщо консультації потребуватиме одна людина, мобільна група VETERAN HUB приїде та надасть необхідні поради.

Також у ході зустрічі визначилися з напрямками роботи у майбутньому та домовилися про подальшу комунікацію, шляхом безпосереднього залучення громадян. Завітали координатори VETERAN HUB і до Березанського ЦНАПу та управління соціального захисту населення та праці.