Районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“) – завершено!

12.06.2023

Сьогодні у Згурівській громаді відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“) , у якому взяли участь 12 роїв старшої та середньої вікових категорій Броварського району. Березань представили вихованці ЦДЮТ „Надія“ – рій „Січові стрільці“ (виховник – Руслан Заброцький) молоді козаки (15-17 років) та учні Березанського ліцею №2 – рій „Характерники“ (виховник – Руслан Заброцький), джури(11-14 років). Рої показали свої розумові та фізичні здібності на етапах: „Відун“, „Смуга перешкод“, „Топографія“, „Фізична підготовка“, „Стрільба“, „Рятівник“ та „Линва“.

За результатами змагань рій „Характерники“ отримав грамоту за активну участь, рій „Січові стрільці“ здобув ІІ місце.

Від міської влади командам вручили сертифікати на суму – 5 тис. грн.

Дякуємо учасникам за вдалий виступ, а керівникам роїв – за належну підготовку дітей до гри.