Відбулося засідання адміністративної комісії Березанської міської ради

09.06.2023

У ході зібрання розглянули адміністративні протокли за порушення ч. 1 ст. 182 КУпАП „Порушення вимог законодавства та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях“ та ч. 2 ст. 156 КУпАП „Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згорання“.

За результаттами роботи комісії до адміністративної відповідальності було притягнуто дві особи шляхом накладення адмсіністративного стягнення в розмірі 255,0 грн та 6800,0 грн відповідно.