До уваги жителів громади, власників розважальних закладів та закладів громадського харчування!

09.06.2023
5 червня 2023 року на засіданні оперативного штабу Ради оборони Київської області прийнято рішення (протокол № 200): ☝️у зв’язку з введеними безпековими заходами та встановленим режимом світломаскування: ✅розважальні заходи, такі як концерти, шоу-програми, дискотеки, виступи професійних та аматорських колективів, ярмарки, спортивні змагання, тощо, в тому числі й благодійні, проводити у закладах на території Київської області до 21 години 00 хвилин; ✅заборонити діяльність закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних закладів (ресторанів, барів, кафе, їдальнь, закусочних, піцерії, баз відпочинку, заміських комплексів, тощо) під час дії запровадженої комендантської години на території Київської області. ☝️Силовим структурам та органам місцевого самоврядування доручено забезпечити контроль виконання прийнятих рішень. ❗Просимо власників закладів торгівлі та жителів громади неухильно дотримуватися встановленого режиму роботи.