У школах громади відзвеніли останні дзвоники

31.05.2023

Ось і завершився, чи не найважчий в історії незалежної України, 2022-2023 навчальний рік.

Рік війни, рік боротьби, рік навчання в нових реаліях. Але, навіть у цих складних умовах постійних повітряних тривог, уроків у сховищах і дистанційних занять – наші діти навчалися, змагалися, брали участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах, впевнено крокували до своєї мети.

Ми пишаємося кожним учнем, хто завершив цей непростий 2022-2023 навчальний рік.

Цьогоріч у школах нашої громади шкільні дзвоники пролунали для 280 випускників 4-х класів, 245 випукників 9-х класів та 114 випускників 11-х класів.

Учора, 31 травня, кожен навчальний заклад креативно, по-особливому, підійшов до відзначення останнього дзвоника. Шкільні лінійки видалися не лише святковими, а ще й весело-спортивно-креативно-смачно-крутими!

Для одних учнів вони сповістили про закінчення навчання і про початок канікул, а одинадцятикласників покликали у самостійне, доросле життя.

Слова подяки адресуємо батькам, які впродовж навчального року спонукали дітей до навчання, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. А також дякуємо нашим чудовим, розумним, завзятим діткам за наполегливість і старанність.

Пам’ятайте: ви потрібні нашій громаді, ви потрібні Україні.

Майбутнє нашої держави — це ви!

Мирного, переможного літа, випусникам – щасливого майбутнього у вільній та незалежній Україні!