Відбувся відкритий кубок із волейболу серед юнаків Березанської ТГ: перемога за командою Березанського ліцею №3

30.05.2023

????Днями у спортивному залі Березанського ліцею №4 відбувся відкритий Кубок з волейболу серед команд юнаків 2006-2007 р.н.

У змаганнях взяли участь п’ять команд. Головна мета змагагань – популяризація волейболу серед молоді, пропаганда здорового способу життя, залучення підлітків до активних занять фізичною культурою та спортом. Проводилися змагання за коловою системою. Всі команди показали високий рівень гри з волейболу, проявили максимум зусиль та волі до перемоги.

✅У командному заліку місця розподілилися:

І місце – команда Березанського ліцею №3;

ІІ місце – команда Баришівської ДЮСШ;

ІІІ місце – команда Березанського ліцею №4;

ІV місце – команда Яготинської ДЮСШ;

V місце – команда Яготинського ліцею №1.

????Команду-переможець і призерів нагороджено кубками, медалями та дипломами Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Березанської міської ради.