Дорогі садівчани!

Дорогі садівчани!

Від імені усієї великої та дружньої Березанської родини сердечно вітаю вас із чудовим святом – Днем села!

Нехай ваш рідний край із його самобутніми, неповторними, барвистими традиціями, звичаями, побутом та культурою квітне та розвивається, а безмежна любов до рідного села його жителів сприяє процвітанню та реалізації найамбітніших планів.

На жаль, другий рік триває війна…

Але ми маємо триматися, бути сильними, продовжувати жити, працювати і дякувати Богу та нашим захисникам за кожен світанок!

Зичу садівчанам і всій країні вистояти, зберегти свої родини, свою землю, своє село у тій мальовничої красі, яка роками створювалася вашими пращурами.

Нехай буде ласкавою до вас доля, а ваша віддана і щира любов до села повертається сторицею, даруючи щасливі літа, чисте небо і мир нашій неньці Україні!

міський голова Володимир ТИМЧЕНКО