Покладанням квітів до пам’ятного знаку „Хрест примирення“ у с. Бакумівка вшанували загиблих воїнів у роки Другої світової війни

08.05.2023

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, у с. Бакумівка Баришівської громади, біля пам’ятного знаку – Хрест Примирення вшанували воїнів, які віддали свої життя в ім’я Великої перемоги. Взяли участь у заході та покладанні квітів і представники Березанської громади – заступник міського голови Руслан Хруль та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Євген Івченко.

Памятний знак у с. Бакумівка встановлено у вересні 2001 року поруч із пам’ятником жителям села, які загинули у роки Другої світової війни. Це стало символічним знаком примирення двох народів і свідченням спільного бажання миру. Саме на цьому місці було перезахоронення і радянських, і німецьких солдат. Ідея встановлення пам’ятного знаку належала головам правління „Пуллах -Баришівка-Березань“ з боку українців – Борису Скорику, з німецької сторони – доктору Петеру Хайлеру.